Продавець ТермоЛенд розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1491 відгук
+380 (97) 769-61-02
+380 (63) 643-09-50
+380 (95) 835-30-24
ТермоЛенд

Електричні котли

Для того, щоб у приміщенні завжди зберігалися тепло та затишок, часто приймається просте рішення — купити електричний котел. Звісно, у такому варіанті теплообладнання є свої мінуси, але переваги такого варіанту опалення часто перекривають їх. Придбати електричного котла стає оптимальним рішенням у тих випадках, коли площа приміщення, яке потрібно опалювати, не перевищує двохсот квадратних метрів, а також, якщо електромережа дає змогу.

Отже, в електричному котлі є корпус, у якому розміщений трубчастий електронагрівач. Одна з головних відмінностей у котлах — це їхній тип живлення. Воно буває однофазним і трифазним. Це залежить від потужності електрокотла. Тож перед тим, як купити електричний котел, радимо вам проконсультуватися з електриками-фахівцями, щоб уточнити можливості електромережі у вашому домі. Хочемо так само зробити акцент на тому, що електричні котли, , в яких потужність не перевищує 9 кВт, бувають із двома варіантами живлення: й однофазні, і трифазні. А ось котли з більшою потужністю — виключно трифазні. Тепер докладніше про регулювання потужності в електричному котлі. У наших котлах реалізована 3-ступеневе регулювання в котлі, що не впливають один на одного. Це призводить до того, що ви можете вибирати кількість ТЕНів, які ви хочете ввімкнути, у такий спосіб регулюючи температуру. Точніше регулювання вам доведеться настроювати індивідуально для кожної кімнати, користуючись термостатом або вентилем.

ПРИНЦИП РОБОТИ СТРИЙСТВА 

Пристрій являє собою сталевий резервуар, з патрубками для підведення та відведення теплоносія. З торця резервуара на різі вкручений ТЕН. Пристрій постачається в компактному корпусі, у якому також вбудована система керування. Пристрій комплектується клемником під'єднання, магнітним контактором (реле-пускач, безконтактними реле або іншими пристроями комутації залежно від модифікації), тумблерами увімкнення/вимкнення ступенів нагрівання й терморегулятором із датчиком.

— Принцип роботи пристрою полягає в нагріванні за допомогою ТЕНа, який розташований у резервуарі, теплоносія (води), яка надходить у резервуар через нижній патрубок. Теплоносій нагрівається і виходить із резервуара через верхній патрубок у систему опалення, циркулюючи в замкнутій системі, проходячи щоразу через резервуар із ТЕНом.

- У разі під'єднання пристрою до мережі (і за умови відсутності аварійної ситуації) спалахує світлодіодний індикатор «Сіть». Але нагрівання увімкнеться тільки після вибору режиму нагрівання, описаного далі.

-На передній панелі пристрою міститься тумблери вмикання/вимикання ступенів нагрівання. Під час увімкнення хоча б одного тумблера спалахує світлодіодний індикатор «Нагрівання». Водночас вмикається одна зі ступенів нагрівання («Ступінь I» — 1⁄3 загальної потужності пристрою, «Ступінь II» — 2⁄3 загальної потужності пристрою). Для одночасного увімкнення двох ступенів нагрівання (повна потужність пристрою) необхідно увімкнути обидва тумблери. Треба зауважити, що в електрокотлах серії «Міні» є лише один трипозиційний тумблер. Ця серія працює в режимах «Смак потужності» й «Повна потужність».

- За допомогою ручки терморегулятора задається температура теплоносія. Температура теплоносія підтримується автоматично, з відхиленням ± 4 °C. Коли теплоносій досяг заданої температури, нагрівання припиняється і світлодіодний індикатор «Нагрівання» гасне.

- У разі порушення теплового режиму резервуара нагрівання (теплоносій досягає температури 90 ±3 °C) спрацьовує термостат теплового захисту, який вимикає пристрій і, відповідно, подальший нагрівання. Водночас світлодіодний індикатор «Сіть» гасне. У разі виникнення аварійної ситуації необхідно знебарвити пристрій і, перед наступним використанням пристрою, з'ясувати причину аварії й усунути її.

-Для під'єднання додаткових датчиків або під'єднання інших додаткових пристроїв, що використовують «сухий контакт», є спеціальний клемник під'єднання («Комнатний термостат»), за замовчуванням замкнутий перемичкою. Під час під'єднання додаткового пристрою керування перемичку необхідно видалити.

- Усі моделі серії «СТАНДАРТ» обладнані вбудованим циркуляційним насосом. У серій «МІНІ» й «ЕКІНОМ» циркуляційний насос не входить, але наявність його в системі ОБ'ЯЗНОВА.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner