Газова колонка Sanyo SP 24-12FT 05 (12 л) дозволяє вирішити проблеми з гарячим водопостачанням як в квартирі, так і в приватному секторі. Компактний прилад дозволяє в короткий проміжок часу нагріти необхідну кількість води, при цьому простий в управлінні і експлуатації. Хотілося б відзначити що у даної моделі є датчик іонізації, датчик перегріву і датчик потоку.
Водонагрівач газовий Sabio призначений для приготування гарячої води в побутових умовах. Включення водонагрівача відбувається автоматично при відкритті водопровідного крана.
Газові проточні водонагрівачі ТМ "Sabio" виробляються на фабриці компанії Jason H. E. S & T Co. в Китаї.
Фабрика є однією з провідних виробників газових водонагрівачів у Китаї та має сертифікат системи якості ISO 9001, а також сертифікат системи екологічного управління ISO 14000: 1996.Фабрика має повноцінну інженерну лабораторію, оснащену передовим обладнанням для досліджень і розробок. При виробництві колонок використовується передове обладнання.
За допомогою програмного забезпечення організований автоматичний контроль якості продукції і досягнутий оптимальний режим роботи підприємства.
Продуктивність заводу становить понад 250 000 одиниць на рік.
Проточні газові водонагрівачі ТМ» Sabio " проходять З рівні контролю якості.
1. Кожен водонагрівач-на виробництві під час складання на конвеєрі;
2. Вибірково-перед завантаженням товару в Україну;
3. Вибірково - після вивантаження товару в Україну.
Продукція потрапляє клієнтам належної якості, що підтверджується українським сертифікатом відповідності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | sabio |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Спосіб нагріву | Газовий |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Продуктивність | 12 літр/хв |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Розпал пальника | Електронний |
| Дисплей | Так |
| Датчик іонізації | Так |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Форма водонагрівача | прямокутний |
| Вид пального | Газоподібний |
- Ціна: 9 091,44 ₴











